Wyszukiwanie

Archiwum

Kategorie

Niedawno pokazywałam czerwonego kuzyna tej rośliny, dzisiaj pora na kolejną porcję zdjęć (prawie) białego hippeastrum które nadal jest ze mną. Tak się niefortunnie złożyło, że posadziłam je w doniczce razem z innymi, które niespodziewanie dostałam od sąsiadki – niefortunnie, ponieważ jedna cebula „śpi”, a reszta nie i muszę je podlewać. Rozsadzenie będzie możliwe dopiero kiedy całe towarzystwo zapadnie w drzemkę, czyli za miesiąc, dwa. Jak na razie wszystko wygląda dobrze, trzymajcie kciuki by było tak nadal. Wracając do zdjęć: pierwszą część tej sesji możecie zobaczyć tutaj, natomiast drugą tutaj, w jednym i drugim poście napisałam już wszystko o samych zdjęciach.

Aparat: Nikon L100
Amarylis2 Amarylis3 Amarylis4 Amarylis5 Amarylis6 Amarylis7 Amarylis8 Amarylis9 Amarylis10

  • Ale magia. Niesamowite ujęcia!

  • :)))

  • Jakie aksamitne foty!

  • :)))

  • Po prostu cudo. Bardzo podoba mi się tutaj gra świateł, urzekające zdjęcie.
    P.s.Przyjęłaś inną formę pokazywania nam swoich prac i jestem zadowolona. Oglądam, widze różne posty, wybieram to co chcę… Super:)

    • Bardzo dziękuję:) I miło mi słyszeć, że nowa forma strony się podoba – tutaj dodałam już wszystkie zdjęcia wyróżniające poszczególne posty, więc na blogu już jest docelowa mozaika, na Truskawkowej Działce właśnie wczoraj zaczęłam to robić. Dość żmudna praca, ale chcę ją wykonać zanim zabiorę się za coś innego (np. komentarze), bo najbardziej wpływa na wygląd strony.

Close