Wyszukiwanie

Archiwum

Kategorie

Dokładnie rok temu, 6 kwietnia, pojawił się na tym blogu pierwszy wpis – publikowałam z niepewnością, po kilku już nieudanych próbach, ale i z nadzieją, że tym razem fotograficzny dziennik przeżyje dłużej niż miesiąc. I udało się. W minionym roku opublikowałam 120 postów, bloga wyświetlono 8 493 razy, w tym 2 418 razy w ostatnim miesiącu. Napisaliście 314 komentarzy, a najpopularniejszym postem jest W poszukiwaniu wiosny cz.2 z 1119 wyświetleniami. Dwukrotnie zmieniałam i dopracowywałam szablon, jednak na pewno nie jest to koniec, jeszcze wiele rzeczy trzeba poprawić.
BeFunky Collage2
BeFunky Collage3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie jestem w stanie zliczyć ilości opublikowanych zdjęć – przyjmując średnio 6 na każdy post daje 720, jednak niektóre były dużo dłuższe, inne krótsze. W sumie pokazałam mniej więcej 5 lat przygody z fotografią, od pierwszych zdjęć do wiosny 2015 roku, kiedy nabyłam lustrzankę cyfrową. Na tych kolażach podsumowuję: to tylko kilkanaście wybranych ujęć z setek, ale dobrze oddających tematykę, wygląd i styl mojej fotografii. Dużo kolorów, głównie kwiaty i tematyka przyrodnicza oraz mocne kontrasty, przeciwieństwo modnych, stonowanych zdjęć jakie głównie widzimy w internecie.
BeFunky Collage4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co dalej? Jeszcze przez jakiś czas będę publikować starsze zdjęcia, te zrobione cyfrówką. Nastąpi ciąg dalszy historii, czyli nauka obsługi lustrzanki która trwa do dziś. Mam nadzieję napisać więcej postów niż w minionym roku, nie robić przerw, nawet tych krótkich, 2-3 tygodniowych. W chwili obecnej skupiłam się na zdobywaniu nowych umiejętności oraz socialmediach, nieco dotychczas zaniedbanych. Pierwszym krokiem było rozdzielenie profili na Facebooku, teraz oba blogi mają własne: RedFuchsia Photography i Truskawkowa Działka. Natomiast jakie jeszcze nastąpią zmiany, to czas pokaże, wiem jednak na pewno: blog doczeka 2 urodzin, bo stał się nieodłącznym elementem mojego życia, a z czasem może coraz ważniejszym.
BeFunky Collage5 BeFunky Collage6 BeFunky Collage7 BeFunky Collage8 BeFunky Collage9 BeFunky Collage10 BeFunky Collage11 BeFunky Collage12

Close